Dzisiaj odbyło się drugie spotkanie grupy ZACIEKAWIENI. Gościliśmy panią Agnieszkę Barańską, która przeprowadziła z młodzieżą szkolenie BHP. Każdy uczestnik dowiedział się w jaki sposób powinien dbać o własne bezpieczeństwo. Na koniec założyliśmy grupę facebookową aby mieć ze sobą kontakt podczas trwania projektu.
Następne spotkanie odbędzie się 14 grudnia. Będzie ono połączone z wernisażem wystawy "Na skraju miasta", która odbędzie się w naszej bibliotece.


Dzisiaj „Zaciekawieni” wyruszyli w podróż, promować swoją pracę w Ustroniu, oraz w Szkole szybowcowej na górze Żar. Pogoda bardzo mocno starała się przestraszyć młodzież ulewnym deszczem, ale przecież deszcz młodzieży nie straszny.