Zaciekawieni z wizytą w Towarzystwie Przyjaciół Libiąża

Dzisiaj uczestnicy projektu „Zaciekawieni” gościli w Towarzystwie Przyjaciół Libiąża. W zaimprowizowanych warunkach młodzież przedstawiła swoją prezentację zgromadzonej publiczności, wywołując w ten sposób wiele wspomnień i refleksji. To kolejny przykład jak nie wiele potrzeba, żeby przybliżyć innym własną pracę, przywołać wspomnienia i poznać nowe opowieści.

Dziękujemy Towarzystwu Przyjaciół Libiąża za gościnę.

Projekt „Zaciekawieni” zrealizowany został w ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu.