Dzisiaj zajęcia czwarte miała grupa średniozaawansowana. Na przedostatnich zajęciach poznaliśmy zaawansowane możliwości wyszukiwarek internetowych. Nauczyliśmy się dodawać strony do zakładek i tworzyć skróty do stron na pulpicie. Na koniec założyliśmy konta e-mail na Gmail’u i poznaliśmy zalety jego posiadania.

Na ostatnie zajęcia zapraszamy 7 listopada (poniedziałek) o godz. 17:00.

Dziś odbyły się czwarte zajęcia grupy podstawowej. Na zajęciach poznaliśmy przeglądarki i wyszukiwarki internetowe. Dowiedzieliśmy się jaka jest różnica między tymi pojęciami i do czego służy każda z nich. Później wykonaliśmy kilka ćwiczeń wyszukiwawczych i poznaliśmy możliwości wyszukiwania zaawansowanego. Zakładaliśmy przykładowe konto e-mail na Google’u i zobaczyliśmy jak wiele możliwości nam daje. Na koniec dowiedzieliśmy jakie korzyści wynikają z podania adresu e-mail, jeśli posiada się konto w naszej bibliotece.

Ostatnie zajęcia odbędą się planowo 31 października (poniedziałek).

Dzisiaj zajęcia miała grupa średniozaawansowana. Na trzeciej lekcji przejrzeliśmy panel sterowania i wykorzystaliśmy kilka z jego funkcji. Poznaliśmy podstawowe czynności, które towarzyszą podłączeniu urządzenia zewnętrznego do komputera i wymianie danych między komputerem a urządzeniem. Posłużył nam do tego telefon oraz pendrive.

Copyright © 2024 Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME