Literacka gra miejska - ogłoszenie wyników

Zapraszamy na podsumowanie i ogłoszenie wyników literackiej gry miejskiej "Król Chrzan kontra Szajka Złodziei Książek", które odbędzie się 21 czerwca w niedzielę o godz. 17.00 w Wygiełzowie.

Impreza plenerowa, skierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi, pod hasłem "Kroniką i baśnią opisane" rozpocznie się o godz. 13.00 w Muzeum - Nadwiślańskim Parku Etnograficznym. Tematem przewodnim jest świat legend, kronik i baśni.

Dla wszystkich uczestników przygotowano sporo atrakcji, a o godzinie 17.00 nastąpi ogłoszenie wyników Literackiej Gry Miejskiej, która miała miejsce w maju, w ramach Tygodnia Bibliotek. Serdecznie zapraszamy.