Dziś odbyły się coroczne obchody urodzin Kubusia Puchatka. Licznie zgromadzone dzieci brały udział w zabawach ruchowych oraz plastycznych. Nie zabrakło również pysznego tortu oraz uroczystego odśpiewania Sto lat. Dzieci wykonały dla Kubusia laurki, niektóre z nich zostały nagrodzone i wyróżnione za ich piękne wykonanie. Na koniec wspólnie śpiewaliśmy.


Jak co roku w październiku Kubuś Puchatek zaprosił swoich małych Przyjaciół na przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło słodkości, tortu, muzyki, zabaw i śpiewu. Na początku odczytaliśmy bajkę o Kubusiu i jego przyjaciołach, następnie zadawano dzieciom pytania do tekstu, za poprawną odpowiedź można było zdobyć nagrodę. Nie mogło obyć się również bez quizu o postaciach ze Stumilowego Lasu.