Zaciekawieni w bibliotece - spotkanie czwarte

Czwarte spotkanie uczestników programu "Zaciekawieni" dobiegło końca.

To spotkanie było nietypowe, zawitał u nas bowiem Pan Maciej Kozicki. Przeprowadził on z nami warsztaty dziennikarskie. Dowiedzieliśmy się jak przeprowadzić wywiad, co trzeba do niego przygotować, jak się zachować podczas przeprowadzania wywiadu itp. Po krótkiej prezentacji przygotowanej przez Pana Maćka, dostaliśmy kartki, na których musieliśmy napisać pytania, które następnie mieliśmy zadać Panu Kozickiemu.

Gdy pożegnaliśmy się z Panem Maćkiem, rozmawialiśmy o sprawach organizacyjnych m.in. o nowo zakupionym dyktafonie, który już został po raz pierwszy wypożyczony, by nagrać przeprowadzony wywiad z wybraną osobą. - Kamila Borowa

Następne spotkanie odbędzie się 20.04 /środę/ o godz. 14.00.