Zaciekawieni w bibliotece - spotkanie trzecie

Już koniec kolejnego, trzeciego spotkania uczestników projektu "Zaciekawieni". Na początek spotkania, niektóre grupy "historyczne" pokazały nam pierwsze zdjęcia, które udało im się zdobyć oraz przedstawiły nam osoby, z którymi planują przeprowadzić wywiad. Grupy jeszcze raz przedstawiły miejsce historyczne, które planują opisać i zamieścić na mapie.

Kolejny raz musieliśmy podzielić się na grupy "organizacyjne". W każdej grupie jest mniej więcej po tyle samo osób. Każda grupa podzieliła się zadaniami, które muszą wykonać. Grupy są podzielone tak, aby każdy mógł się poznać oraz żeby każdy ze sobą współpracował.

Zaczęliśmy planować także, zorganizowanie pierwszych warsztatów, które mają nam pomóc w pracy nad wybranym miejscem. - Kamila Borowa

Następne spotkanie odbędzie się 14.04 /czwartek/ o 16.30.