Profilaktyczna Gra Miejska - Zamień agresję na sport

Zapraszamy czytelników do udziału w Profilaktycznej Grze Miejskiej pod hasłem „Zamień agresję na sport”.

Zabawę rozpoczynamy 12 września /sobota/ 2015 r. o godz. 13.00 w Bibliotece Głównej, ul. Górnicza 11, zakończymy na Placu Słonecznym o godz. 15.00

Polegać będzie ona na przejściu z Biblioteki na Plac Słoneczny zgodnie z wskazówkami mapy i wykonaniu po drodze pięciu punktowanych zadań. Trzy rodziny, które sprawią się na trasie najlepiej zostaną nagrodzone.

W rywalizacji mogą brać udział rodziny /co najmniej jedna osoba dorosła – opiekun, i co najmniej jedna niepełnoletnia - dziecko/. Serdecznie zapraszamy do udziału, jednocześnie informujemy, że zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece, w wypożyczalni dla dorosłych na ul. Górniczej 11 do piątku /11.09.15/, do godz. 19.00.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na Placu Słonecznym po godz. 15.00 w trakcie imprezy plenerowej, której celem jest promowanie pozytywnych zachowań i aktywności sportowej wśród mieszkańców gminy.

Organizatorzy Profilaktycznej Gry Miejskiej: MBP / Świetlica Środowiskowa / GKRPA / OPS / LIBIĄŻ / LCK / ZMK