Dzieci i Książki - spotkanie w Bibliotece

W ramach Tygodnia Bibliotek w Filii nr 1 w Żarkach odbyło się spotkanie z dziećmi pod hasłem: „Dzieci i Książki-spotkanie w Bibliotece”. Rozpoczęła je krótka pogadanka o swoich pierwszych, wyjątkowych książkach, które pozostały w ich pamięci. Krzyżówka i quiz literacki, dotyczyły znajomości najpopularniejszych bajek. Dzieci wykonały pracę plastyczną, książeczkę edukacyjną dla najmłodszych „Alfabecik”.

Niektóre z dzieci próbowały zmierzyć się z grą „Litery”, której główną zasadą było aby z 12 wylosowanych literek ułożyć najdłuższy wyraz. Słodki poczęstunek i pamiątkowy gadżet były zakończeniem spotkania.