Wirtualne podróże w bibliotece - Libiąż i jego okolice

Cudze chwalicie, swego nie znacie… czyli co ciekawego można zobaczyć w najbliższej okolicy.

Zapraszamy Państwa w najbliższy piątek, 17 lipca o godz. 17.00 na wirtualne podróże po powiatach: chrzanowskim, olkuskim, oświęcimskim i pszczyńskim. Zaproponujemy Państwu kilka jednodniowych wycieczek rowerowych, których głównym celem będzie zwiedzanie okolic, zabytków architektury i pomników przyrody.

Zabierzemy Państwa miedzy innymi na Pustynię Błędowską, Zamek Tęczyńskich, do skansenu w Wygiełzowie, zobaczymy kościoły w Osieku i Miedźnej. Przejedziemy między innymi przez Puszczę Dulowską i Dolinę Karpia.

Założenie wycieczek jest proste: całą trasa jest do przejechania spokojnym tempem rowerowym w jeden dzień. Zaproponujemy również alternatywę dla miłośników czterech kółek.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.