Podczas wakacji młodzież mogła uczestniczyć w Turnieju League of Legends 2vs2. Dziś odbyło się ostatnie spotkanie, które wyłoniło zwycięzców. W turnieju wzięło udział 9 drużyn: Double Dango, G2 Żarki, @, Krety, Sąsiedzi, Team Nexus, EUNE Animals, Geng Beng oraz Mango. Drużyny rywalizowały między sobą na czterech spotkaniach w każdą środę sierpnia. Najpierw grali każdy z każdym, zdobywając za rozegrany mecz punkty.
Czytaj więcej: Turniejowe środy - podsumowanie turnieju wakacyjnego

Dzisiaj w naszej bibliotece odbyły się zajęcia pod hasłem "Kto wie, jak taka sowa zowie się?". Najpierw posłuchaliśmy krótkiej pogadanki o sowach oraz fragmentu książki. Później sami wykonaliśmy sowy z filcu lub papieru, ozdabiając je koralikami, cekinami czy też piórkami. Na spotkaniu nie zabrakło słodkiego poczęstunku od Dan Cake.