19 lutego odbyło się pierwsze w tym miesiącu spotkanie w ramach cyklu „Poniedziałki z grami planszowymi”. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza grała w grę „Pictomanie” a druga rozegrała partię w grę „Catan”. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla Dzieciaków. Na kolejne spotkanie zapraszamy już za tydzień 26 lutego o godz. 16.00. Zapraszamy Dzieciaki do 12 r.ż. ?


Za nami kolejny poniedziałek z planszówkami. Tym razem dzieci wybrały grę „Eurobiznes”, przy której rozwijały żyłkę handlową i dalekowzroczność w interesach. Na koniec spotkania już w mniejszym gronie ćwiczyliśmy spostrzegawczość, refleks, kojarzenie właściwych słów w grze edukacyjnej „Sylaby w dominie”. Firmie Dan Cake dziękujemy za słodki poczęstunek. Na następne spotkanie z grami planszowymi zapraszamy już po nowym roku 15 i 29 stycznia.