Tydzień Bibliotek 2013

TYDZIEŃ BIBLIOTEK – po raz kolejny w libiąskiej bibliotece!

Burmistrz Libiąża oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu zapraszają na cykl wydarzeń kulturalno-edukacyjnych organizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek 2013.

W programie:

08 maja /środa/ godz. 16.00

MOJE SPOTKANIE Z FRANKLINEM – zajęcia plastyczno-literackie dla najmłodszych.

/Filia Nr 3 w Gromcu/

09 maja /czwartek/ godz. 10.00 W ŚWIECIE JULIANA TUWIMA - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na projekt okładki do wybranego wiersza Juliana Tuwima połączone z prezentacją multimedialną.

/ Biblioteka Główna /

10 maja /piątek/ godz. 16.00 TWARZE ETIOPII - otwarcie wystawy fotograficznej oraz relacja multimedialna z podróży autora.

/ Biblioteka Główna /

13 maja /poniedziałek/ godz.17.00 MARTA FOX gościem libiąskiego DKK – spotkanie autorskie oraz promocja najnowszej książki pisarki pt. Autoportret z lisiczką.

/ Biblioteka Główna /

14 maja /wtorek/ godz. 12.30 DZIECI W SIECI – zajęcia multimedialne dla najmłodszych.

/ Filia nr 2 w Libiążu /

15 maja /środa/ godz. 10.00 O FINANSACH… W BIBLIOTECE – inauguracja II edycji warsztatów ekonomicznych dla seniorów połączona ze spotkaniem z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.

/ Biblioteka Główna /

8 -15 maja - Wymieńmy się książkami!