Turniej League of Legends - relacja

Dzisiaj w naszej bibliotece odbył się zaległy turniej League of Legends 1vs1. W zabawie udział wzięło 15 chłopaków
w wieku 13-17 lat. Młodzieży dopisywał humor, rywalizowali między sobą, a także dopingowali kolegów. Panowała przyjemna atmosfera.

Po piętnastu emocjonujących rozgrywkach byliśmy w stanie wyłonić zwycięzców, którymi są:

I miejsce – Jakub Jaskot

II miejsce – Adrian Trzciński

III miejsce – Jan Gwóźdź

Pozostali uczestnicy nie wyszli z pustymi rękoma. Każdy otrzymał pamiątkowy kubek oraz dyplom uczestnictwa w turnieju. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znajdą się odważne dziewczyny, które pokażą chłopakom, że też mają w tej grze coś do powiedzenia.