Odwiedziny Przedszkolaków w Filii Nr 2 w Libiążu

10 marca Grupa V przedszkolaków wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Gaudyn po raz pierwszy odwiedziła bibliotekę. Po przywitaniu, dzieci bawiąc się w pociąg zapoznały się z biblioteką tzn: gdzie znajdują się bajeczki, literatura dla młodzieży, dla dorosłych, leksykony i słowniki oraz kącik komputerowy. W przerwie przejazdu pociągiem wysłuchały wierszy Jana Brzechwy.

Zapoznały się z pojęciami: biblioteka, karta czytelnika, poznały najważniejsze zasady zachowania się w bibliotece oraz jak należy obchodzić się z wypożyczoną książką. Przedszkolaki były bardzo zadowolone, obiecały, że jeszcze wrócą :) W podziękowaniu zostawiły w bibliotece swoje prace, które zostały wystawione w naszej galerii.

Zapraszamy.