Huhuś zaprasza

Dzisiaj naszą bibliotekę odwiedziła klasa 3C ze S.P. nr 3 w Libiążu. Wspólnie zwiedziliśmy bibliotekę, dowiedzieliśmy się jakie pomieszczenia wchodzą w skład naszej biblioteki i co się w nich znajduje. Wszystkie dzieci wiedziały, jak należy zachować się w bibliotece i jak należy obchodzić się z wypożyczonymi książkami. W każdej wypożyczalni na dzieci czekał Molik, który na koniec spotkania zadawał im pytania o bibliotece i książkach. Poznaliśmy także regulamin, drogę książki od autora do księgarni oraz jej budowę.

Na zakończenie Dzieciaki dostały kolorowe zakładki do książek a te chętne zapisały się do biblioteki.

Dziękujemy za spotkanie.