Przywitanie Sówki Huhuś - relacja

Wielkie wydarzenie w bibliotece, przywitaliśmy nowego mieszkańca biblioteki Sówkę maskotkę. Wspólnie z przyjaciółmi Huhusia, bo tak na imię dostała nasza maskotka, bawiliśmy się na jej urodzinach. Na przyjęcie przybył nawet sam wice Burmistrz i wręczał nagrody dla dzieci, które wygrały w konkursie i wymyśliły imię dla Sowy.

Huhuś, dostał sporo prezentów, min. od pani Agnieszki Rembiechy i wszystkich swoich przyjaciół, którzy zrobili dla niego piękne kolorowe kartki z życzeniami. Wspólnie z dziećmi zjedliśmy pyszny tort (dziękujemy państwu z firmy Smaczne Ciacho), bawiliśmy się, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, wykonywaliśmy sówki z papieru a na koniec losowaliśmy kilka kartek urodzinowych, za które dzieciaki dostały drobne upominki. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę :)