Wakacje z książką w ciemno

Drogi Czytelniku! Daj się zaskoczyć!

Przyjdź do naszej biblioteki i wypożycz książkę w ciemno. Będzie opakowana w szary papier, dlatego tytuł pozostanie niespodzianką, nakierować cię na jej tematykę będzie mógł jedynie dołączony do niej krótki fragment tekstu. Tajemnica, niepewność, lekka nutka ekscytacji - między innymi takie emocje czekają dla odważnych czytelników, którzy wezmą udział w naszej kolejnej zabawie - "Wakacje z książką w ciemno". Przez cały lipiec na wszystkich Czytelników czekają specjalnie oznaczone książki, których zawartość będzie tajemnicą. Zapraszamy do zabawy :)