Uwaga! Smartfony w bibliotece

Biblioteka przygotowuje kurs obsługi smartfonów dla seniorów. Planujemy trzy spotkania, podczas których poznają państwo obsługę nowoczesnych telefonów, zmianę ustawień fabrycznych systemu, dopasowanie menu do własnych potrzeb oraz sposób pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji.

Termin rozpoczęcia zajęć uzależniony jest od liczby chętnych, ruszamy w momencie, kiedy zbierze się grupa osób posiadających smartfon z takim samym systemem operacyjnym: Android, Windows lub iOS Zajęcia będą odbywać się popołudniami w środy lub piątki w wymiarze 1,5 - godzinnym.

Osoby zainteresowane kursami prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny: Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu ul. Górnicza 11 Tel: 32 627 75 77 w. 25 Czytelnia internetowa