Niemiecki w cztery tygodnie

Nowoczesny kurs języka adresowany do osób rozpoczynających naukę. Umożliwia opanowanie podstaw języka w ciągu czterech tygodni, po dokładnym przećwiczeniu materiału zawartego w 28 lekcjach. Teksty prezentują współczesny język, jakim posługują się mieszkańcy danego kraju. Podręcznik, dzięki wielu atrakcyjnie podanym komentarzom realioznawczym, zapoznaje Czytelnika z elementami wiedzy o historii, kulturze i obyczajowości. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objaśnień gramatycznych, słownictwa, ćwiczeń, komentarzy realioznawczych.